Obiady w Mario Brzeg
Sala Weselna Brzeg
Mario Brzeg
Imprezy w Mario Brzeg
Galeria zdjęć Mario Brzeg
Zobacz galerię zdjęć

Jeśli odnaleźli już Państwo idealne miejsce na wesele, jednak jego oferta nie obejmuje posiłków, zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie cateringu. Zapewniamy skomponowanie menu zgodnie z Państwa gustem, służąc wszelką pomocą płynącą z wieloletniego doświadczenia w organizacji tego typu wydarzeń. Wierzymy, że podczas tak ważnej uroczystości każdy drobiazg jest istotny, dlatego wkładamy serce w każde danie, starając się aby goście z uśmiechem wspominali każdy, nawet najdrobniejszy element. Proponujemy również zapewnienie cateringu na imprezach firmowych, czy też tych odbywających się w plenerze. Nasz profesjonalizm i wysoka jakość usług pomogą w zorganizowaniu niezapomnianego spotkania w firmowym gronie.
Gwarantujemy wspaniałe posiłki będące perfekcyjnym dopełnieniem każdego bankietu czy imprezy, podsycając dobry humor uczestników i czyniąc je niezapomnianymi, co ma wspaniały wpływ na budowanie pozytywnych relacji w grupie.


Dzięki naszej firmie nie będą już musieli Państwo trapić się przygotowywaniem poczęstunku dla gości i tym samym będą mogli państwo w pełni cieszyć się uczestnictwem w spotkaniu. Nasze posiłki nie tylko zaspokoją głód , ale też zapewniają wspaniały nastrój wszystkim z nich korzystającym, ponieważ jak wiadomo jedzenie jest jedną z największych życiowych przyjemności, a żadna impreza nie ma szans na powodzenie bez odpowiednio dobranych dań. Oferujemy ogromny wybór potraw z naszej szerokiej oferty kuchni polskiej, charakteryzującej się wysoką jakością składników i tradycyjnymi, sprawdzonymi recepturami. Gwarantujemy dowóz we wskazane przez Państwa miejsce, punktualnie o wyznaczonym czasie, aby nic nie zakłóciło przebiegu spotkania i pozostawiło ono po sobie jedynie wspaniałe wspomnienia. Jesteśmy także w stanie zapewnić catering oraz obsługę imprez do 1000 osób!

Catering 2013

Catering 2012

Restauracja Mario 49-300 Brzeg, ul. Elektryczna 8, telefon 77 411 15 77, telefon 509 117 982
Polityka prywatności


© 2010 Inter Media Polska