Obiady w Mario Brzeg
Sala Weselna Brzeg
Mario Brzeg
Imprezy w Mario Brzeg
Galeria zdjęć Mario Brzeg
Zobacz galerię zdjęć

Duży do 70 osób

Mały do 30 osób

Nasza firma to przede wszystkim troska o znakomite samopoczucie gości kreowane przez mozaikę niepowtarzalnej atmosfery, smakowitych potraw i przyjaznej obsługi. Doświadczenie i zaangażowanie sprawia, że osoby nas odwiedzające zawsze mile wspominają wizyty w naszym lokalu i korzystanie z naszych usług i wielokrotnie powracają w to miejsce, które od pierwszej wizyty kojarzy im się z ciepłem, radością i wspaniale spędzonymi chwilami. Naszą działalność charakteryzuje profesjonalizm, ogromna dbałość o szczegóły i rodzinna atmosfera, co pozwala naszym gościom każdy dzień zmienić w niezwykle przeżycie.

Niedawno stworzyliśmy domek letni, który idealnie nadaje się na kameralne imprezy firmowe czy imprezy rodzinne, chrzciny, komunie i różnego rodzaju spotkania. Przyjemne pomieszczenie, wspaniały klimat i zapach świeżego drewna i żywicy sprawi, że każda chwila w tym miejscu dopełni wyśmienity smak potraw z naszej restauracji.

Zapewniamy pełną obsługę, możliwość zarezerwowania całego domku letniego oraz dedykowany barek, który zapewni zabawę na długi czas. Sprawdź wolny termin i wybierz idealne miejsce na każdą imprezę – Ty jak i Twoi goście będą zachwyceni naszą nietuzinkową propozycją.

Zobacz więcej zdjęć

Restauracja Mario 49-300 Brzeg, ul. Elektryczna 8, telefon 77 411 15 77, telefon 509 117 982
Polityka prywatności


© 2010 Inter Media Polska