Obiady w Mario Brzeg
Sala Weselna Brzeg
Mario Brzeg
Imprezy w Mario Brzeg
Galeria zdjęć Mario Brzeg
Zobacz galerię zdjęć

Restauracja Mario stanowi idealne miejsce do oderwania się od codziennego pospiechu i zgiełku. Zachwycające, emanujące pogodnym blaskiem wnętrza, tworzą perfekcyjne tło dla przeżywanych w gronie najbliższych emocji, wzruszeń i radości. Tradycja przenika się tu z dyskretną i niewymuszoną elegancją, gwarantując ciepłą, rodzinną, swojską atmosferę.
Wyjątkowy charakter naszej restauracji nadaje zupełnie nowy ton spotkaniom z bliskimi i przyjaciółmi, czyniąc je jeszcze bardziej szczególnym i wspaniałym przeżyciem. Niezależnie od tego czy chcą Państwo uczcić ukończenie szkoły przez syna, świętować urodziny babci czy po prostu zjeść wspaniały niedzielny obiad z rodziną, w naszej restauracji znajdą Państwo wszystko, co konieczne do zapewnienia znakomitego nastroju i nadania tym chwilom uroczystego i niepowtarzalnego stylu.


Radość z przebywania z najdroższymi i bezcenne poczucie bliskości są dla nas wartościami nadrzędnymi, dlatego też chcemy, aby dzięki pogodnemu klimatowi naszej restauracji, fenomenalnej kuchni i niezmiennie życzliwej obsłudze delektowanie się nimi stało się dla Państwa jeszcze większą przyjemnością. Słysząc gwar rodzinnych rozmów i promieniujące z naszych gości zadowolenie, wiemy, że spełniamy naszą misję należycie, co daje nam to natchnienie dla dalszych starań, aby dla każdego z Gości wizyta u nas była czymś szczególnym i jedynym w swoim rodzaju.

Restauracja Mario 49-300 Brzeg, ul. Elektryczna 8, telefon 77 411 15 77, telefon 509 117 982
Polityka prywatności


© 2010 Inter Media Polska